בחירת סכיני שף מומלצים לסדנאות בישול

סדנאות בישול מוסיפות ערך מוסף ומספקות לנו חוויה ייחודית ושונה. בשביל להנות מזמן איכות במטבח בצורה המקסימלית קיימים סכיני שף מומלצים לסדנאות הבישול השונות.

מבשלים סיפורים בסדנאות בישול

בסדנאות בישול זו ההזדמנות להוציא את היצירתיות שלנו, לספר את הסיפור שלנו דרך המנות השונות. כל סדנה היא ייחודית, מלווה בסיפורים על תבלינים, על תרבויות, על אנשים ומתכונים. כל סדנה היא חוויה שכוללת בתוכה פעילות שכולה צחוק והנאה ובילוי משותף. קיימות סדנאות לכל הגילאים, לקבוצות, לזוגות ליחידים, לימי גיבוש וכאלה שרוצים להכיר את עולמות הבישול השונים. אילו סדנאות מקצועיות, איכותיות מלאות בטעם טוב בליווי שפים אשר משתמשים לעיתים בצוות מיומן, ציוד איכותי החל מסכיני שף, קרשי חיתוך ועד לתנורים וסירים בשביל להעביר את החוויה המושלמת בבישול. 

על סכיני שף מומלצים לסדנאות בישול

כאשר ניגשים לבחור סכין מטבח מומלצת חשוב להתאים את הסכים לשימוש בה. אתם נמצאים שעות רבות במטבח ונהנים מסדנת בישול מהמטבח האיטלקית או הצרפתי וסכיני שף הם חלק בלתי נפרד מכל המטבח הבסיסיים שמלווים אותנו ומסייעים לנו לחתוך, לקלף, לקצוץ ולהפריד חלקים. כיום, יש היצע רחב של כלי מטבח וסכינים כאשר הם מגיעים בדגמים שונים, עיצובים שונים ובהתאם לכך גם מחירים שונים. סכין שף היא כלי אישי ויעיל שתשמש אתכם בסדנת הבישול. היא מורכבת מלהב ארוכה שנמדדת באיכות שלו, בחדות שלו ובעובי הפלדה ממנו היא עשויה. הפלדה האיכותית היא פלדת אל חלד או חומר שנקרא Rockwell שניתן להשחזה בצורה מקצועית. סכין שף היא איכותית בשל נוחות השימוש והאחיזה בה שלרוב עשויות מפלסטיק, גומי וסיליקון. כמו כן, חלק בלתי נפרד מהסכין היא הידית שמאפשרת אחיזה נוחה. 

בחירת סכין שף 

הקפידו לבחון את טווחי המחירים של הסכינים, יש כאלה הנעים בטווח של כמה שקלים ולהגיע עד למאות ואלפי שקלים. המחיר של סכין שף כרוכה כמובן בהתאם לצורך שהוא מספק, תלויה באיכותו, במותג ובפירמה שעומדת מאחוריו.  מכאן, סכין שף המכילה להב רב תכלתי, נחשבת לזולה יותר וניתן למצוא אותה בטווח מחירים שנע בין 60-150 ₪, לעומת זאת,  סכין שף מבית יצרניות נחשבות יותר נמצאות בטווח מחירים שנעים בין 200- 2,000 ₪ משום שמדובר בסכין שף אישית שמטרתה לספר את רוב השימושים השונים של שאר הסכינים הרגילות באיכות והנוחות הגבוהה ביותר.

בנוסף, גם למשקל הסכין ישנה חשיבות מכרעת בביצועים ובנוחות השימוש בה. משמע, כשתעדיפו עבודה מדויקת ומהירה השתמשו בסכין עם משקל קל יותר ואם תעדיפו סכין למשימות מאתגרות יותר כנראה תעדיפו סכין עם משקל כבד יותר. חשוב לזכור שהסכין דורשת מיומנות ואסור עליה להיות במשקל גבוה מידי אשר עלול לפגוע בנוחות שלכם בזמן העבודה במטבח.  יחד עם זאת, במידה ואינכם יודעים כיצד לבחור, תוכלו אף להתייעץ עם השף שלכם בסדנה ולשאול אותו את המלצותיו בנוגע לסכיני שף מומלצות.

השארת תגובה