ההבדל בין פולי קפה לקפסולות

אז החלטתם לרכוש מכונת קפה, וליהנות מקפה משובח, שיהיה זמין בעבורכם בכל עת שתחפצו בכך. אחת הסוגיות אשר רבים מתלבטים לגביה בעת רכישת מכונה, נוגעת לשאלה האם לרכוש מכונה לקפסולות או מכונה לפולי קפה. לכל אחד מ-2 הסוגים, יש את היתרונות שלו, ואת האנשים עבורם סוג זה מתאים יותר. לכן, בטרם הרכישה, ובכדי לבצע בחירה מושכלת ונבונה, חשוב להכיר לעומק כל אחד מהסוגים, ולבצע את הבחירה בהתאם.

מכונת פולי קפה

מכונת פולי קפה, מהווה את מכונת הקפה הפופולארית ביותר, ובעיקר בקרב אנשים שיש להם העדפות ברורות לגבי הקפה שלהם. ראשית כל, קיימים סוגים שונים של פולי קפה, כאשר מכונה שכזאת, מאפשרת את הבחירה בסוג המועדף – מי שאין לו עדיין סוג כזה, יוכל לנסות פולי קפה שונים, עד שימצא את פולי הקפה המועדפים עליו. יתרון נוסף הטמון באותה מכונת פולי קפה, הוא האפשרות לבחור במידת הטחינה המועדפת – אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם מכונות הקפה, סביר להניח שאם הזמן תלמדו לגלות גם את העדפות שלכם בנושא. מכונת פולי קפה, מציעה גם את העלות הנמוכה ביותר – בהשוואה לסוגי המכונות האחרות, עבור כוס קפה. כמובן, שלצד היתרונות, ישנם גם חסרונות, שאחד מהם טמון בעובדה, שבכדי ליהנות מכוס קפה, צריך לבצע את פעולת הטחינה – פעולה אשר יכולה להיחשב כטרחה עבור חלק מהאנשים. מעבר לכך, יש צורך להקפיד על תחזוקת המכונה, ובכלל זה ניקיון המטחנה – מה שגם יכול להוות כטרחה עבור מי שמחפש "חיים קלים" יותר.

מכונת קפסולות

מכונת קפסולות מהווה ללא כל ספק כפתרון המושלם עבור כל מי שמחפש "חיים קלים". מכונת קפסולות מאפשרת להכין קפה באופן מהיר, פשוט ויעיל, בלי לכלוך מיותר – הליך הכנת האספרסו כולל את הכנסת הקפסולה למכונה, ולחיצה על כפתור ההפעלה. הקפסולות עשויות מאלומיניום איכותי, ולכן, שומרות על תערובת הקפה הטחון אשר נמצא בתוכן, בצורה איכותית וטובה ולאורך זמן רב (בערך שנה) – כך שיתרון נוסף של המכונה, הוא העובדה שתמיד ניתן ליהנות מקפה טרי. כמובן, שבדומה למכונת האספרסו, גם מכונת קפסולות איננה חפה מחסרונות – החיסרון המרכזי של מכונה שכזאת, טמון בעלות היקרה באופן יחסי, של כל כוס קפה אשר יוצא ממנה – עלות שהיא בערך פי 4 מהעלות של כוס קפה המופק ממכונת פולי קפה. חסרון נוסף, נוגע לעובדה שקיים מבחר מצומצם יותר של סוגי קפסולות, כך שאפשרויות גיוון הטעמים הן לא מהגבוהות.

אם גם אתם תרים אחר מכונת קפה ומתלבטים בין מכונת קפסולות לבין מכונות פולי קפה, חשוב שתבינו תחילה את מלוא הדרישות והצרכים שלכם מאותה המכונה, תערכו היכרות עם האפשרויות השונות שכל אחד מהסוגים טומן בחובו, בסופו של דבר תבחרו את המכונה שתאפשר לכם ליהנות מקפה בדרך המועדפת עליכם.

השארת תגובה